Chochola 100!

Fotograf Václav Chochola slaví 100. narozeniny! V rámci jeho jubilejního roku 2023 budete moci po České republice vidět mnoho výstav odkazujících na Chocholovo dílo a výjimkou není ani Central Gallery. V rámci expozice Salvador Dalí uvidíte nejen slavné portréty Dalího, které Václav Chochola fotil v Paříži v roce 1969 a jsou již součástí stálé expozice, ale také selekci dalších fotografií z Paříže roku 1969. Nahlédnete do pařížského kabaretu Crazy Horse i dní, které předcházely setkání se surrealistou Dalím a dozvíte se příběh toho, jak Václav Chochola fotil Salvadora Dalí.

Výstava potrvá v termínu od 28. 1. do 28. 2. 2023, denně od 10:00—20:00 s posledním vstupem v 19:00 v rámci vstupenky na expozici Salvadora Dalí. Výstava Salvadora Dalí touto výstavou není nijak narušena.

Aktuální expozice

Disponujeme soukromou sbírkou děl Salvadora Dalího, Andyho Warhola a Alfonse Muchy. Nevšední životy těchto umělců jsou spjaty v čase a místě s Českým státem. I proto jsou vám představovánii v samotném srdci Prahy.

Ukázat ceník

Školy, skupiny a speciální přání

Chcete navštívit galerii ve větší skupině, dozvědět se více v rámci komentované prohlídky, nebo si pronajmout naše prostory? Připravíme vám návštěvu na míru.

Kontaktujte nás